Aktivity pre dospelých

thumbnail

novinky od septembra

Sebaobrana pre ženy

GRAVID JOGA

 

 

Sebaobrana pre ženy

Mnohé z nás sa už ocitli v nepríjemných, ohrozujúcich či žiaľ až konfliktných situáciách, kedy sme hľadali odvahu a spôsob, ako dať jednoznačne a dostatočne rázne najavo svoj postoj. A asi každá z nás už zažila ten nepríjemný pocit, ktorý funguje ako náš vnútorný alarm, že s nami niekto nemá dobré úmysly. Schopnosť brániť sa fyzicky, ale aj verbálne, dáva ženám väčšiu istotu, moc nad vlastným životom a tiež slobodu.

Kurz sebaobrany pre ženy v sebe spája praktické techniky sebaobrany a princípy tradičných bojových umení. Ženy sa učia základné (časom aj pokročilejšie) techniky sebaobrany a ako postupovať pri najčastejších typoch útokov. Tréningy u žien rozvíjajú pozornosť, vnímavosť, úctu, zlepšujú reflexy, kondíciu a obratnosť. Avšak najdôležitejším aspektom tréningov sebaobrany žien je, že pomáhajú budovať zdravé sebavedomie a nastaviť si zdravé hranice.

Súčasťou hodín je aj tréning mentálnej odolnosti a nastavenie mysle ako zvládať záťažové, stresové či ohrozujúce situácie. Toto zvyčajne zohráva rozhodujúcu úlohu pri ženskej sebaobrane.

Hodiny sebaobrany sú vedené vo vzájomnej úcte a rešpekte, čo napomáha vzniku dôvery medzi inštruktorkou a cvičiacimi ženami. Spája sa v nich rozvoj tela, mysle a ducha.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na Vás 😊

TERMÍN:  utorok 18:00 do 19:30

CENA:  96 EUR

LEKTORKA: Ivana Strelcová

Kurz pozostáva z 12 lekcií. A je možné pokračovať ďalšími modulmi.

KONTAKT: 0915 223 045 alebo ivana.strelcova@gmail.com

 

GRAVID JOGA 

s Andrejkou

Otvárame nový GRAVID JOGA KURZ pre tehotné žienky (vhodné po celu dobu tehotenstva, idealné však až od 13. týždňa) – každý štvrtok 19:00-20:00 hod.

Gravid joga s Andy je zameraná na spevnenie a uvoľnenie chrbtového svalstva, posilnenie nôh, a tiež na uvoľnenie, relaxáciu, napojenie sa na svoju silu aj vnútornú rovnováhu. Obtiažnosť a alternatívy cvikov budu prispôsobene podľa princípov gravid jogy.

Kurz sa bude opakovať každý mesiac, môžete sa pridať buď na jeden mesiac alebo na viac. Počet účastničiek na kurz je obmedzený na 6, aby sme zabezpečili individuálny vnímavý prístup.
Svoje miesto si prosím rezervujte mailom na peniakova.andrea9@gmail.com, pre pripadne dalsie info a otázky volajte Andy na 0904 385 873.