Sebaobrana pre ženy

Mnohé z nás sa už ocitli v nepríjemných, ohrozujúcich či žiaľ až konfliktných situáciách, kedy sme hľadali odvahu a spôsob, ako dať jednoznačne a dostatočne rázne najavo svoj postoj. A asi každá z nás už zažila ten nepríjemný pocit, ktorý funguje ako náš vnútorný alarm, že s nami niekto nemá dobré úmysly. Schopnosť brániť sa fyzicky, ale aj verbálne, dáva ženám väčšiu istotu, moc nad vlastným životom a tiež slobodu.

Kurz sebaobrany pre ženy v sebe spája praktické techniky sebaobrany a princípy tradičných bojových umení. Ženy sa učia základné (časom aj pokročilejšie) techniky sebaobrany a ako postupovať pri najčastejších typoch útokov. Tréningy u žien rozvíjajú pozornosť, vnímavosť, úctu, zlepšujú reflexy, kondíciu a obratnosť. Avšak najdôležitejším aspektom tréningov sebaobrany žien je, že pomáhajú budovať zdravé sebavedomie a nastaviť si zdravé hranice.

Súčasťou hodín je aj tréning mentálnej odolnosti a nastavenie mysle ako zvládať záťažové, stresové či ohrozujúce situácie. Toto zvyčajne zohráva rozhodujúcu úlohu pri ženskej sebaobrane.

Hodiny sebaobrany sú vedené vo vzájomnej úcte a rešpekte, čo napomáha vzniku dôvery medzi inštruktorkou a cvičiacimi ženami. Spája sa v nich rozvoj tela, mysle a ducha.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na Vás 😊

 

 

TERMÍN:  utorok 18:00 do 19:30

CENA:  96 EUR

LEKTORKA: Ivana Strelcová

Kurz pozostáva z 12 lekcií. A je možné pokračovať ďalšími modulmi.

KONTAKT: 0915 223 045 alebo ivana.strelcova@gmail.com