Rodina v hre

thumbnail

5.11.2017 od 10:00-14:00 hod

EMPOWER THE CHILD & TOGETHER SPOLU BMECTE

Chceš sa zabaviť a zažiť dospelých a deti v hre a tanci? Chceš vyrásť fyzicky i emocionálne? Chceš byť inšpiráciou pre svoje deti?

Tieto unikátne hry pri živej hudbe harmonizujú telo, dušu i ducha a umožňujú získať deťom aj dospelým nevyhnutné osobnostné a sociálne hodnoty ako sú dôvera, cieľavedomosť a vôľa.

Tento párový kruhový tanec umožní mužovi i žene prejsť si rôznymi situáciami v živote a učí ich dôvere jeden v druhého, vzájomnej podpore, muž sa učí rozhodovať, viesť ženu a mať v živote „ťah“ a žena sa naučí uvoľniť sa a „lietať“

Stretnutím mužov, žien a detí v hrách vznikajú rôzne situácie. Chôdza po mužských telách môže vyvolať v ženách ľútosť, že ich to môže bolieť.

Zdravé deti mužov neľutujú, užívajú si to, prebehnú s radosťou a veria, že muži to zvládnu a oni si to náramne užívajú..

Muži bytostne potrebujú cítiť dôveru svojich blízkych, najmä ženy. Obmedziť ľútosť voči sebe alebo ostatným osobám vo svojich životoch sa ľahko povie, ale ťažšie zrealizuje. V hrách máte jedinečnú príležitosť si to zažiť na vlastnom tele, táto skúsenosť sa zapisuje do Vášho epigenetického harddisku. Výsledkom je zmena v reálnom živote.

snimek1