Party 5+1

V tejto vírusovej situácií je naozaj ťažké usporiadať pre dieťa jeho vysnenú oslavu. Ale nemusíte sa báť, my máme pre Vás skvelú možnosť! Party 5+1 je oslava, ktorej maximálny počet detí je päť, ktoré animuje jeden animátor. Program osláv sa nemení, iba sa prispôsobí počtu detí. Ktorúkoľvek z našich tém na oslavy si môžete vybrať a dopriať svojmu dieťatku osláviť tak bezpečne svoje narodeniny.

Pyžamová party

Vždy túžila vaša dcérka po dievčenskej filmovej párty? Teraz jej ju môžete dopriať! Pyžamová party je babská oslava, vhodná pre dievčatá od  7mich rokov. Na dievčatá čaká módna prehliadka, výroba vlastných drinkov, talentová show a jej príprava a nakoniec poriadna disco. Oslava je špeciálna aj výrobou vlastného peelingu na pery z prírodných ingrediencií, poprípade sa dá doplniť alebo nahradiť aj výrobou kvetinových čeleniek. Jaj, a aby sme nezabudli, oslava má špeciálny dresscode- pyžamo!

Superhrdinská party

Máte doma malého superhrdinu, ktorý sa rád zaujíma o supermanov a ich superschopnosti? Tak to by ste ho mali priviesť k nám na superhrdinskú party. Určite bude nadšený keď sa pomocou maľovania na tvár na jedného z nich premení! Pre takýchto chlapčekov máme pripravené aj plnenie superhrdinských úloh, vyrábanie masiek alebo plagátov, vymýšľanie svojich superschopnosti a ich následné predvedenie. A samozrejme, aj superhrdinský kvíz! Oslavička je vhodná aj pre menšie deti a miera vyrábania sa dá doladiť. Kostým superhrdinu je tiež vítaný.

Tanečná party

Táto babská party je vhodná pre každú tanečníčku od 6tich rokov. Tanečná oslava zahŕňa učenie sa vlastnej choreografie a výrobu lízatiek alebo tanečníčok. Nechýba ani natáčanie súkromného dance videa, ktoré slúži čisto na zábavu detí a ako pekná pamiatka. Tanečníčky sa dobre zabavia, zatancujú si a na záver to spolu rozbalia na tanečnom parkete!

Hawai party

Príďte do sveta kúzelného hawaia u nás v Rafaeli! Táto chalansko-babská oslavička je vhodná už od 5tich rokov a pre deti čaká kopa zábavného programu. V rámci programu si s deťmi spravíme veľmi obľúbenú jednoduchú bezpečnú sopku, ktorú budeme musieť následne uhasiť vodou. K hawaiskej atmosfére prispeje aj miešanie vlastných drinkov a výroba hawiských sukničiek a čeleniek.