Pirátsky ostrovtema_PIRAT 1

Máte doma malého piráta, alebo pirátku? Potom je to pravá párty pre vás. S kamarátmi si pripravia vlastnú vlajku, vydajú sa na cestu za strateným pokladom. Na ceste ich čaká množstvo prekážok a prekvapení. Party pre deti od 5 rokov, s množstvom pohybových aktivít a súťaží. Neobsahuje náročnú tvorivú dielňu ani diskotéku.

tema_babsky zur_web25Babský žúr

Veľké aj malé slečny si užijú zábavu s obliekaním/ tvorbou modelov, účesov a mejkapov – vhodných pre malé modelky. Pod vedením vizážistky sa naučia, že menej býva viac a ako si zachovať prirodzenú krásu. Užijú si “predvádzačku”, fotenie a vybláznia sa na tanečnej šou. A nebude chýbať  samozrejme babský “pokec” a ručná výroba šperkov. Party pre staršie dievčatá od 7 rokov.

stock-photo-parrots-and-flowers-128876218Hawai party (tanečná)

Pre všetkých, ktorý milujú tanec, kvety a radosť zo života. Párty plná energie a farieb. Výroba náhradelníkov z kvetov, hawai drinkov a pod. Naša animátorka – tanečnica nás naučí spoločný Hula tanček.Pre deti od 5 rokov. Obsahuje hry, súťaže, tvorivú dielňu a diskotéku so spoločným tancom.

 

 

tema_futbal party-webFutbal party

Milujete futbal a športové hry. Tu si to užijete, ukážte čo vo vás je. Vlastná zostava s loptou – predveď čo všetko dokážeš. Spoločné hry s kamarátmi, ale aj preteky a súťaže. Lopta a všetko guľaté je na tejto párty vítané.

 

 

Dino BirthdayCesta do praveku (dino party)

Milujete futbal a športové hry. Tu si to užijete, ukážte čo vo vás je. Vlastná zostava s loptou – predveď čo všetko dokážeš. Spoločné hry s kamarátmi, ale aj preteky a súťaže. Lopta a všetko guľaté je na tejto párty vítané.

 

-molkoŠmolko party

Kto má rád malé modré osôbky neodolá Šmolkovskej party s modrými líčkami a bielymi čiapočkami. Hravé a roztopašné šmolinky a šmolkovia spoločnými silami uvaria čarovný nápoj a ďalšími šikovnými trikmi ochránia seba aj svojich priateľov pred zákernými útokmi prešibaného čarodejníka Gargamela.

Party pre deti od 5 rokov. Obsahuje súťaže, tvorivú dielňu a diskotéku.

vesmirCesta do vesmíru

Invázia mimozemšťanov priamo na party. Na ktorú stranu sa pridáš? Kozmonauti  a ufóni spolu prežijú plnú galaxiu súťaživej zábavy.

Party pre deti od 5 rokov. Obsahuje súťaže a tvorivú dielňu.

 

olympic circlesŠportová party

Olympijské nadšenie v priamom prenose na našej záhrade! Deti sa stanú účastníkmi bláznivej   rafaliády, čaká ich množstvo športových disciplín, výroba medailí a športové finále deti verzus animátori!

Party pre deti od 5 rokov. Obsahuje množstvo športových disciplín a tvorivú dielňu.

 

 

disney princessDisney party

Pre malé princezné je tu skutočné disney dobrodružstvo. Dievčatá zažijú na vlastnej koži príbehy ich obľúbených princezien. Čaká ich aj korunovácia s vlastnoručne vyrobenými korunkami a kráľovský bál.

Party pre dievčatá od 5 rokov. Obsahuje pohybové hry, tvorivú dielňu a diskotéku.

 

 

sova s balonom_obrBaby Party

Chcete party pre dieťatko do 4 rokov? V príjemnom a bezpečnom prostredí usporiadame párty v interiéri i exteriéri, zabezpečíme občerstvenie pre Vás, Vašich priateľov, malých aj veľkých hostí, výzdobu, odbornú starostlivosť o Vašich malých oslávencov, ale hlavne skvelú zábavu. Veď predsa radosť v tváričkách našich ratolestí je pocit na nezaplatenie.