FARMA TÁBOR

Počas Farmárskeho tábora prenikneme do tajov všetkého, čo pochádza z prírody a je súčasťou nášho každodenného života. Ovocie, zelenina, bylinky, rastliny, zvieratká a produkty z nich. Budeme spoznávať prírodu, jej tajomstvá a všetko, čo nám ponúka. Budeme sa učiť ako žiť v súlade s ňou. Naučíme sa ako sa starať o to, čo nás obklopuje, a tak aj o nás.

MIESTO: Centrum Rafael, Narcisová 5, 821 01 Bratislava

CENA: 139 EUR

VEK: 6 – 12 rokov

LEKTORI: Nadežda Jedináková

KONTAKT: jedinakova@centrumrafael.sk, 0908175020

Prihláška-Farmársky tábor

TANEC A GYMNASTIKA

Prihláška-LETNÝ DENNÝ TÁBOR-JUL

 

 

Lektor/tréner:  Daniela (kontakt: 0915-254372, Kika gymnastikamoderna@gmail.com, www.centrumrafael.sk)

                         

Čo deťom počas prázdnin najviac chýba? Čo deti najviac potrebujú? Pohyb! A to v akejkoľvek forme.

Denný tábor  TANEC a GYMNASTIKA“  bude preto v Centre Rafael štvrtý júlový a tretí augustový prázdninový týždeň  určený práve pre deti túžiace po pohybe.

Tábor bude zameraný na rôzne štýly  tanca :  show dance, jazz dance, contemporary, disco a šport: základná všeobecná gymnastika a moderná gymnastika pre dievčatá. Budeme sa hrať rôzne hry, súťaže, pôjdeme na prechádzky, k fontáne, do parku, aj na zmrzlinu, jednoducho zabávať sa 😊.

Denný tábor je určený nielen pre škôlkárov, ale aj pre školákov rôzneho veku a bude rozdelený do jednotlivých skupín pod vedením skúsenej trénerky gymnastiky a aj tanca, či animátorky s pedagogickým vzdelaním.

Súrodenecká zľava vo výške 10%

Cena je konečná a  je v nej zahrnutá celodenná strava (desiata, obed, olovrant), pitný program počas celého dňa, pomôcky na šport, hry a aktivity,  zmrzlina.

LETNÝ DENNÝ ZÁŽITKOVÝ TÁBOR